Festool – firma z blisko 100-letnią tradycją

0
Festool o firmie glowne

Festool jest firmą która od blisko 100 lat zajmuje się kompleksową produkcją elektronarzęci. Ich głównymi cechami charakterystycznymi są obok wysokiej jakości i prostej obsługi – długa żywotność oraz funkcjonalność. Wszystkie powstały w efekcie przyglądania się potrzebom klientów, a także wymaganiom rynku.

Festool – firma z tradycjami

Festool o firmie

Sokołów – Siedziba Festool w Polsce

Festool od ponad 90 lat tworzy rozwiązania, których celem jest spełnienie nawet największych wymagań klientów, a także zaoferowanie im dodatkowych korzyści. Efektem tych działań, jest znaczne ułatwienie pracy wespół ze zwiększeniem standardów bezpieczeństwa oraz wydajności.

Przedsiębiorstwo jest obecne w 68 krajach na świecie, a w 25 ma spółki córki. Ilość jego towarów przeznaczonych na eksport wynosi 76 procent. Wspólnie z marką Tanos, Festool należy do TTS Tooltechnic Systems AG & Co.KG.

Korzenie firmy wywodzą się z podnóży Jury Szwabskiej, a dokładniej mówiąc – niemieckiego miasta Wendlingen nad Neckatem, gdzie znajduje się jej centrala. Inne miejsca związane z procukcją Festool to: Neidlingen, Illertissen oraz Česká Lípa w północnej części Republiki Czeskiej.

Mówiąc Festool, można powiedzieć – potencjał innowacji. Świadczy o tym chociażby 350 patentów, ponad 80 nagród dla produktów oraz firmy oraz przekładające się na to zadowolenie klienta.

Oferta firmy Festool

elektronarzedzia festool

Elektronarzędzia Festool

elektronarzedzia festool 2

Festool jest producentem profesjonalnych, wysokiej jakości elektronarzędzi, które cechuje nie tylko elegancki design, ale także ergonomia oraz długa żywotność. Są one z powodzeniem wykorzystywane w budownictwie drewnianym, pracach stolarskich, malarskich oraz renowacyjnych, a ponadto w przygotowaniu perfekcyjnych powierzchni.

Spośród innych dostępnych na rynku elektronarzędzi wyróżnia je dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Są skonstruowane z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Pobierz katalogi produktów 

Dowód uznania klientów, czyli nagrody i referencje

referencje nagrody

Firma Festool od lat cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów oraz specjalistów z branży. Dowodem na to są liczne nagrody oraz referencje, jakie otrzymywała i nadal otrzymuje od bliko 100 lat działalności. Wśród nich można wymienić m.in. iF Product Design Award – wyróżnienie dla prowadnicy FS, zgłębiarki TSC 55 lub obecnie dla radia SYSROCK.