Nowe rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Purmo DSM

0

Marka Purmo wzbogaca ofertę akcesoriów do systemu ogrzewania podłogowego o nowy rozdzielacz ze stali nierdzewnej Purmo DSM. Rozdzielacz Purmo DSM został stworzony z dbałością o każdy szczegół, nie zapominając przy tym o najważniejszym, czyli o jego funkcjonalności. Niebywałą zaletą tego rozdzielacza jest możliwość montażu w dowolnej pozycji (w pionie lub poziomie) oraz podłączenia z prawej lub lewej strony.

Dodatkowo rozdzielacze Purmo DSM wyposażono w najwyższej jakości osprzęt do regulacji i pomiaru przepływu, dzięki czemu zrównoważenie podłogówki jeszcze nigdy nie było tak łatwe i szybkie. Instalator oszczędza mnóstwo czasu, a ogrzewanie od razu działa prawidłowo.

Ogrzewanie podłogowe – informacje

Rozstaw króćców 50 mm umożliwia swobodne podłączanie wężownic oraz montaż osprzętu regulacyjnego.  Specjalnie w tym celu, rozdzielacz wyposażono we wkładki zaworowe z gwintem M30x1,5, które są przystosowane do montażu głowic termoelektrycznych. Oba kolektory wyposażono w odpowietrzniki oraz zawory spustowe. W zestawie dołączone są uchwyty ścienne z wkładkami tłumiącymi drgania. Każdy produkt jest elegancko zapakowany i wyposażony w instrukcję obsługi oraz montażu.

Dane techniczne rozdzielaczy Purmo DSM:

  • Rozdzielacze z profilu okrągłego z profilu okrągłego 35×1,5, z ruchomą nakrętką 1 ‘’ i  rotametrami
  • Wymiary [mm] od 192 x 320 x 79 do 692 x 320 x 79
  • Liczba obiegów: od 2 do 12
  • Ceny: od 349 do 1329 PLN netto