The show must go on

0
Festool Sysrock BR10 DAB 3 h

O radiu budowlanym o ciężarze zaledwie 700 gramów można powiedzieć wszystko, ale nie to, że jest to Heavy Metal – jeśli chodzi natomiast o dźwięk to istnie wschodząca gwiazda, która – mimo kompaktowych wymiarów – bez problemu wypełnia swoim krystalicznie czystym, mocnym dźwiękiem również większe pomieszczenia. Zintegrowane złącze Bluetooth pozwala na bezprzewodowe podłączenie do radia utworów znajdujących się na smartfonie – rozmowy telefoniczne można prowadzić przez zintegrowany zestaw głośnomówiący. Smartfon można ponownie naładować dzięki nowemu wyjściu USB.

Festool Sysrock BR10 DAB 2

Elastyczna antena i wytrzymała obudowa z antypoślizgową gumową osłonką wokół radia sprawiają, że jest ono doskonale wyposażone do użytku na placu budowy czy przy pracach montażowych.

Historia sukcesu radia Sysrock toczy się dalej: Nowe Sysrock BR 10 DAB+ oferuje znaną już z Sysrock BR 10 doskonałą jakość dźwięku a teraz dodatkowo jeszcze zasięg DAB+ i FM. W połączeniu z DSP i DRC (Digital Signal Processor i Dynamic Range Control) radio Sysrock BR 10 DAB+ zapewnia wyważony i krystalicznie czysty dźwięk przy każdym ustawieniu głośności. A wszystko to dzięki specjalnie w tym celu zaprojektowanemu 2,5 calowemu głośnikowi neodymowemu. W połączeniu ze swoją sprytnie zaprojektowaną komorą rezonansową, nasze radio oferuje mocny dźwięk, który właściwie mógłby płynąć z o wiele większego głośnika. Elastyczna antena i wytrzymała obudowa z antypoślizgową gumową osłonką wokół radia sprawiają, ze jest ono doskonale wyposażone do użytku na placu budowy czy przy pracach montażowych. Jeśli zasięg DAB+– byłby chwilowo w miejscu używania radia słabszy, można w każdej chwili przełączyć się na analogowy zasięg FM i pozostać ze swoją ulubioną stacją.

Festool Sysrock BR10 DAB 4

Nowoczesny i zarazem funkcjonalny design w zielono-niebieskich barwach Festool z odpowiedniej wielkości przyciskami i czytelnym, podświetlanym wyświetlaczem LCD sprawia, że obsługa naszego radia jest łatwa i intuicyjna.

Świadomy występ – wszechstronny talent

Nowoczesny i zarazem funkcjonalny design – naturalnie w zielono-niebieskich barwach Festool– z odpowiedniej wielkości przyciskami i czytelnym, podświetlanym wyświetlaczem LCD sprawia, że obsługa naszego radia jest łatwa i intuicyjna. Ponadto radio budowlane może być zasilane przez akumulatorowe złącze Festool akumulatorami Li-Ion 10,8 – 18 V lub zawartą w zakresie dostawy ładowarką. Radio Sysrock można w bardzo łatwy sposób połączyć za pomocą złącza Bluetooth lub zintegrowanego wejścia AUX-IN z mobilnymi urządzeniami takimi jak smartfon, mp3-Player czy tablet. W połączeniu ze smartfonem oraz funkcją zestawu głośnomówiącego można go używać również do wykonywania rozmów telefonicznych. W końcu smartfon można ponownie naładować dzięki nowemu wyjściu USB. Radio budowlane Sysrock BR 10 DAB+ jest dostępne u autoryzowanych Dystrybutorów Festool. Więcej informacji na www.festool.pl/18V