Beckers Designer Universal – farby do drewna i metalu

BeckersBeckers Designer Universal Designer Universal

Nowa emalia akrylowa Beckers Designer Universal dostępna jest w gamie kolorystycznej odpowiadającej odcieniom farb do ścian i sufitów Beckers Designer Colour, co daje możliwość uzyskania oryginalnych efektów aranżacyjnych. Dużą zaletą produktu jest ponadto ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia receptura.

BeckersBeckers Designer Universal Designer UniversalNowa wodorozcieńczalna emalia akrylowa Beckers Designer Universal, przeznaczona do powierzchni drewnianych i metalowych, tworzy wytrzymałą powłokę o trwałym kolorze, odporną na zmywanie, detergenty i zarysowania. Jej odcienie dopasowane są do gamy kolorystycznej farb do ścian i sufitów Beckers Designer Colour – możemy więc pomalować wybrane elementy (np. ramę łóżka czy grzejnik) w kolorze ściany. Paleta barw emalii Beckers Designer Universal obejmuje 15 gotowych odcieni oraz biały, co umożliwia realizację wielu pomysłów na stworzenie spójnie kolorystycznej aranżacji.

Emalia Beckers Designer Universal ma szerokie możliwości stosowania. Można nią malować powierzchnie drewniane, drewnopochodne, jak również metalowe, znajdujące się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Emalia Beckers Designer Universal jest polecana między innymi do malowania mebli, drzwi, kaloryferów, okien, listew, detali wykończeniowych czy mebli ogrodowych.

Ważnym atutem emalii jest ekologiczna receptura. Produkt posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i jest polecany także do pokoi dziecięcych. Wyróżnia go śladowa zawartość LZO (poniżej 0, 2 g/l), łagodny, prawie niewyczuwalny zapach i krótki czas schnięcia (tylko ok. 1 h).

Emalia została uszlachetniona dodatkami wosków, zapewniającymi lepsze właściwości aplikacyjne, łatwe malowanie oraz dobrą przyczepność do podłoża.

BeckersBeckers Designer Universal Designer UniversalBeckersBeckers Designer Universal Designer Universal