Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Wprowadzanie swoich danych do bazy portalu 4budowlani.pl, którego właścicielem jest EURO MTG z siedzibą w Warszawie, ul. Mlądzka 10, oraz potwierdzenie woli wprowadzenia tych danych do bazy portalu 4budowlani.pl, dokonane poprzez zaznaczenie opcji (akceptuję Politykę Prywatności i Warunki zawierania umów w portalu 4budowlani.pl lub akceptuje regulamin) przy zapisie elektronicznym do bazy katalogu firm lub ogłoszeń do działu giełda traktowane jest jako wyrażenie zgody na przetwarzanie tych danych przez Nas.

Dane Państwa są chronione zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883.Aby wszystkie państwa dane osobowe były poprawnie zabezpieczone, wprowadziliśmy środki których zadaniem jest uniemożliwienie dostępu osobom niepowołanym do Państwa danych osobowych.

Powierzone nam dane osobowe udostępniane i przetwarzane będą wyłącznie w celu w jakim zostały nam przez Państwa przekazane:

  • do prezentacji Państwa Firmy w Katalogu Firm Budowlanych, będącym integralną częścią portalu 4budowlani.pl;
  • do przesyłania cotygodniowej gazetki elektronicznej zwaną newsletterem, informująca o ciekawostkach z rożnych działów portalu 4budowlani.pl;
  • do przesyłania e-maili informacyjnych, reklamowych, o tematyce związanej z tematyką portalu 4budowlani.pl;
  • do przesyłania ofert handlowych skierowanych do grup użytkowników lub całej bazy zarejestrowanych użytkowników, która może być związana z prezentacją firmy lub oferty firmy w serwisie 4budowlani.pl.

Informujemy również, iż przysługuje Państwu zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.) prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania, a także inne prawa w zakresie kontroli przetwarzania danych, uzyskiwania informacji o swoich prawach w zakresie ochrony danych osobowych, zadania uzupełniania, uaktualniania, sprostowania danych, usunięcia danych ze zbioru.

Jednocześnie informujemy, że Redakcja portalu 4budowlani.pl ma prawo do usunięcia Państwa danych osobowych w rozumieniu Ustawy bez Państwa zgody.

4budowlani.pl udostępnia dział ogłoszeniowy potocznie zwany „Giełda” serwisu, w którym po uprzednim logowaniu wpisywane przez użytkowników ogłoszenia komentarze itp. stają się publicznie dostępne.

Redakcja portalu 4budowlani.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści ogłoszeń publikowanych przez czytelników.

O wszelkich zmianach w przedstawionej polityce prywatności, które mogą wyniknąć ze zmian w polskim prawie, rozwoju technologii internetowych, jak również na skutek rozwoju i powstania nowych produktów i usług, serwis 4budowlani.pl będzie informowała na bieżąco.

W celu zbierania informacji o Użytkownikach serwisu 4budowlani.pl używa mechanizmu „cookies”.

Zapisuje on na komputerze krótkie informacje tekstowe, które przy ponownym połączeniu identyfikują Użytkownika, dzięki czemu jego sesja może być utrzymana już po pierwszym zalogowaniu bez ponownej autoryzacji na kolejnych stronach, następuje tworzenie statystyk oglądalności i pozwala na poznanie zainteresowań i zachowań internautów odwiedzających nasze strony.

Korzystanie z technik „cookies” nie pozwala na pobieranie jakichkolwiek danych osobowych i adresowych Użytkownika, czy informacji poufnych z jego komputera.

Dane pozyskane w przypadku analizy logów serwera wykorzystywane są jedynie w celach prowadzenia statystyk oraz do administracji serwerem serwisu 4budowlani.pl.

Jeżeli nie akceptujesz Polityki Prywatności serwisu 4budowlani.pl, prosimy nie wprowadzaj żadnych danych do formularzy i opuść strony serwisu.