Nowy pisuar CERO nie wymaga spłukiwania wodą. Dzięki temu można zainstalować go tam, gdzie doprowadzenie wody nie jest możliwe lub bardzo utrudnione. Nie bez znaczenia są również względy ekonomiczne i ekologiczne. CERO pomaga oszczędzać wodę i środowisko.
Opływowy, eliptyczny kształt jest wyjątkowo elegancką propozycją do toalet publicznych. Wąskie obrzeże oraz brak wewnętrznego kołnierza sprawia, że utrzymanie pisuaru w czystości jest wyjątkowo łatwe. Pomaga w tym również brak jakichkolwiek zewnętrznych elementów przyłączeniowych. Syfon „bezwodnego” pisuaru wypełniony jest substancję hydrofobową (olej neutralizujący), która przepuszcza tylko ciecz, a zatrzymuje przykry zapach z kanalizacji.
Specjalne ceramiczne przegrody KOŁO, zamontowane między pisuarami, w dużej toalecie publicznej dodadzą intymności podczas korzystania.





