Energetyczny niebieski „Blue Paisley” – Kolorem Roku 2015 od Dekoral

0

PPG prezentuje nowe zestawy kolorystyczne, które będą według marki kreować trendy kolorystyczne. Kolorem Roku ogłoszono „Blue Paisley”- żywy i energiczny a jednocześnie dostojny odcień niebieskiego.

Kolorystyczne trendy PPG na rok 2015 „Possibilities” to nowoczesne kompozycje intensywnych i ciepłych barw, dające nieograniczone możliwości na aranżacyjne metamorfozy wnętrz. W nowej palecie przeważają radosne i optymistyczne barwy, na czele z Kolorem Roku 2015 PPG – „Blue Paisley”. Ten żywy i energiczny a jednocześnie dostojny odcień niebieskiego może stanowić akcent w całości projektu, ale i stanowić podstawę aranżacji całego wnętrza. Idealnie komponuje się z ciepłymi odcieniami żółtego i złotego, zyskując bardzo elegancki charakter. Z kolei zestawiony z czarno-biało-szarymi wnętrzami tworzy atmosferę tajemniczości.

Natura + człowiek = harmonia

Pastele w kolorach ziemi, gliniana czerwień, rdzawe brązy, biele i delikatne róże to barwy, które znajdziemy w kolorystycznym zestawie „Good Life”. To idealne rozwiązanie do wnętrz, gdzie króluje prostota oraz naturalne dodatki i materiały, takie jak drewno, delikatnie tłoczona skóra, bawełna oraz wiklina.

Energetyczny niebieski „Good Life”
Energetyczny niebieski „Good Life”

Urok chwili

Nazwa palety I’m Pulse to nic innego jak gra słowna angielskim słowem „impulse” (pol. impuls), która zachęca do puszczenia wodzy fantazji przy kolorystycznej metamorfozie wnętrz. W kolekcji znajdziemy zestawienie żywych i radosnych kolorów a intensywna czerwień i głęboka żółć skomponowana z szarościami pozwoli na stworzenie indywidualnej aranżacji wnętrza.

Energetyczny niebieski „I`m Pulse”
Energetyczny niebieski „I`m Pulse”

Kolorystyczne przyprawy

Kolekcja „Co-leidoscope” przywołuje kolorami oraz pomysłami dalekie, egzotyczne podróże a także nadaje wnętrzu odrobinę luksusu. Kolorowe mozaiki, wzorzyste ozdoby i dodatki oraz metaliczne akcenty a także wysokiej jakości materiały uzupełniają klasyczny wystrój tworząc elegancką i spójną całość. W palecie główną rolą gra Kolor Roku Blue Paisley.

Lekkość i kuszące rozmarzenie

„IntroSense” to z kolei propozycja dla osób, które cenią prywatność i spokój oraz minimalistyczne rozwiązania. Stylizacja stawia na oszczędne i naturalne akcenty: drewno sprawiające wrażenie wyrzuconego przez fale morskie, kamień oraz korę, które działają uspokajająco i sprawiają, że wnętrze to przytulna strefa relaksu i odpoczynku. W palecie królują naturalne kolory uzupełnione odcieniem morskiej zieleni oraz srebrzystej czerni.

Energetyczny niebieski „IntroSense”
Energetyczny niebieski „IntroSense”