Indian Summer – nowe kolory brodzików marki Kaldewei

wystrój łazienki

Kolekcja „Coordinated Colours“ firmy Kaldewei uzupełniona została o pięć nowych, odwołujących się do natury, odcieni kolorystycznych o nazwie „Indian Summer“.

Nowoczesna łazienka powinna być przepełniona zmysłowością: dotykiem letniego, delikatnego deszczu na skórze, kąpielą w miłej, ciepłej wodzie, powinna obiecywać odprężającą przyjemność i regenerację sił. Naturalne materiały, jak kamień i drewno, są odpowiednim tłem dla takiej funkcji – tak urządzona łazienka może poruszyć wszystkie zmysły. Kolekcja barw „Coordinated Colours“ firmy Kaldewei jest precyzyjną odpowiedzią na te potrzeby, a teraz została jeszcze dodatkowo uzupełniona o pięć nowych kolorów odwołujących się do natury. Dzięki temu zabudowane w płaszczyźnie podłogi brodziki prysznicowe Kaldewei Conoflat i Superplan Plus w barwach „Indian Summer“ nadają łazience ponadczasowy charakter: naturalne powierzchnie ścian i podłogi stapiają się optycznie z cenną stalą emaliowaną tworząc kolorystycznie spójną całość. Kiedy jest to niezbędne, nowe rozwiązania pozwalają też na tworzenie dyskretnych kontrastów.

Brodzik prysznicowy inaczej

Na doznania podczas kąpieli pod prysznicem składa się wiele indywidualnych wrażeń: miły strumień z prysznica, ciepła woda spływająca od ramion po stopy – jakże chciałoby się teraz być na plaży na mokrym piasku. Brodzik w kolorze beżu prairie czy kremowego seashell z kolekcji Kaldewei „Indian Summer Colours“ wzbudza wszelkie związane z tym skojarzenia. Te wrażenia uzupełniają dodatkowo kolory drewna w przestrzeni natrysku – delikatnie matowe brązy woodberry i maple w brodzikach marki Kaldewei . Szlachetny, szary odcień oyster pasuje zaś doskonale do łazienki zaprojektowanej w barwach jasnych i rozświetlonych.

Kolory ziemi i światła

Pięć odcieni „Indian Summer“ z kolekcji Kaldewei „Coordinated Colours“ łączy eksponowanie naturalności. Kolory sygnalizują użytkownikom ciepło, przywracają wewnętrzną równowagę dzięki naturalnej kolorystyce dopasowanej do nowoczesnego wzornictwa. Delikatny odcień bieli w matowym kolorze kremowym seashell  działa uspokajająco.  Matowy kolor szary oyster emanuje skromną elegancją, która z kolei przy odcieniach brązów maple i woodbery bardzo się ożywia . Barwy brodzików „skoordynowanych” z pozostałymi urządzeniami łazienki dodają pomieszczeniom zmysłowości i luksusu.

Natura i trwałość

Naturalność brodzików i wanien nie kończy się dla firmy Kaldewei na kolorystyce: najlepszej jakości stal emaliowana Kaldewei o grubości 3,5 mm jest wytwarzana z naturalnych surowców i może być w stu procentach ponownie przetworzona. Urządzenia łazienkowe marki Kaldewei to połączenie trwałości z ponadczasowym designem. Wyrazem tego są barwy z kolekcji  „Coordinated Colours“. Stworzone z inspiracji naturą, oznaczają jednocześnie trwałość i elegancję.