Nowy okap wyspowy

0

Samsung wprowadza do swojej oferty okap wyspowy. Model HDC9B90UX pozwoli szybko i skutecznie pozbyć się intensywnych zapachów i oparów, a także będzie atrakcyjnym elementem wyposażenia. 

Nowy okap wyspowy firmy SamsungAdaptacja wyspy kuchennej często wymaga niestandardowych rozwiązań. Możemy na niej zainstalować takie urządzenia do zabudowy jak płyta indukcyjna, czy płyta gazowa. Jednak każde stanowisko do gotowania wymaga okapu. W przypadku wyspy potrzebny jest specjalny okap, który mocowany jest do sufitu. Tak wyeksponowany sprzęt w kuchni powinien łączyć w sobie atrakcyjny wygląd i funkcjonalność.

Nowy okap marki Samsung zawdzięcza swoją elegancką stylistykę trwałemu wykończeniu ze stali nierdzewnej. Model HDC9B90UX został wyposażony w dotykowy panel i niebieski wyświetlacz LED, ułatwiające sterowanie urządzeniem. Miejsce pracy na wyspie oświetlą żarówki halogenowe, które emitują jasne, naturalnie wyglądające światło.

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w okapie, oraz jego cicha i wydajna praca są gwarancją skuteczności w oczyszczaniu powietrza. Na wysoką funkcjonalność modelu Samsung HDC9B90UX, wpływają specjalne węglowe i aluminiowe filtry, które zatrzymują zanieczyszczenia i tłuszcz i pomagają utrzymać kuchnię w czystości.

Oferowane w okapie cztery opcje prędkości wentylacji, umożliwiają eliminację zapachów, pary i dymu, powstających podczas gotowania nawet kilku potraw jednocześnie. Dodatkowo, funkcja Booster pozwala na natychmiastowe osiągnięcie maksymalnej wydajności działającego wyciągu. Ponadto opcja AirClean uruchamia okap automatycznie, co godzinę na 10 minut na minimalnej prędkości, dzięki czemu powietrze w kuchni jest zawsze czyste i świeże.