Podłoga Lico Printcork Beton – czyli ,,beton z korka’’

Podłoga Lico Princork Beton - czyli ,,beton z korka’’

Kilka ostatnich sezonów mija pod znakiem mody na beton. Producenci prześcigają się w ofertach, przedstawiając rozmaite rozwiązania techniczne i funkcjonalne, z wykorzystaniem przewodniego motywu betonu.

Podłoga Lico Printcork Beton to innowacyjny produkt szwajcarskiej firmy, który co prawda przypomina beton, choć nim nie jest. To podłoga korkowa, na której wykonano nadruk imitujący beton.

Warstwa naturalnego korka gwarantuje, że podłoga będzie ciepła, przyjemna w dotyku i, mimo swojego surowego wyglądu, zapewni maksymalny komfort – nawet, gdy staniemy na niej bosą stopą.

Podłoga Lico Printcork Beton cechuje się wysoką odpornością na ścieranie – klasa AC5. Specjalna powłoka Hot Coating, która pokrywa powierzchnię użytkową podłogi, doskonale ją zabezpiecza – dzięki temu podłoga może być użytkowana zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i publicznych.

Zabezpieczony jest również sam nadruk, szczególnie przed działaniem promieni UV. Daje to pewność, że podłoga przez lata nie zmieni swojego wyglądu, nawet wtedy, gdy będzie narażona na silne działanie promieni słonecznych oraz dużą intensywność użytkowania.

Oferta

Podłoga dostępna jest w dwóch wersjach:

  • o grubości 11 mm w wersji  płytą HDF – polecana do takich pomieszczeń jak: sypialnia, salon, pokój dziecięcy, młodzieżowy, korytarz;
  • o grubości 7,5 mm  płytą HYDRO – polecana do pomieszczeń o dużym stopniu wilgotności, jak kuchnia czy łazienka;

Podłoga Lico Proncork Beton dostępna jest w sieci salonów Drzwi i podłogi VOX.