Poznaj moc swobody i poczuj siłę wsparcia Metabo!

W październiku 2019 roku firma Metabo wystartowała z kampanią promocyjną, która w ramach hasła moc swobody, siła wsparcia komunikuje użytkownikom zalety urządzeń akumulatorowych oraz wszystkie korzyści związane z pracą ze sprzętem Metabo. Główną osią kampanii są działania internetowe, w tym m.in. w social mediach. Jej twarzą zostało dwóch profesjonalistów, którzy w prosty sposób opowiadają o dostępnych produktach, stając się jednocześnie uosobieniem obietnicy swobody związanej z użytkowaniem sprzętu, a także wsparcia oferowanego przez markę. Jednym z elementów promocji będzie również wiosenna loteria, w której można wygrać wiele atrakcyjnych nagród, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i fachowców, szukających najlepszego sprzętu na własny użytek.

Czy wiecie, że pierwsza ręczna wiertarka Metabo powstała w 1923 roku? Już wtedy firma pragnęła tworzyć urządzenia bezprzewodowe, które zagwarantują swobodę w użytkowaniu. Idea innowacyjności przyświeca jej do dziś, czego dowodem są liczne patenty, a także wprowadzenie na rynek, pierwszy raz na świecie, akumulatora wyposażonego w technologię LiHD o pojemności 8,0 Ah! Takie dokonania zobowiązują i mobilizują firmę do ciągłego rozwoju oraz poszukiwania nowych rozwiązań dla użytkowników narzędzi.

Dzięki nieustannym udoskonaleniom urządzenia akumulatorowe Metabo poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającymi pracami, nie ograniczając przy tym ruchów użytkownika. To właśnie swoboda, jaką dają produkty Metabo, jest tym, co marka chce szczególnie podkreślić w nowo rozpoczętej kampanii. Warto zaznaczyć, że akumulatory Metabo już od 2009 roku posiadają 100% kompatybilności ze wszystkimi urządzeniami akumulatorowymi marki, a dzięki unikalnemu systemowi Cordless Alliance System (CAS) Metabo umożliwia łączenie ze sobą akumulatorów, urządzeń i ładowarek różnych producentów, czyli ponad 140 maszyn w klasie 18 V. Oprócz tego w kampanii zaprezentowane zostanie szerokie portfolio produktowe. W ofercie znajdziemy m.in. urządzenia do wiercenia, wkręcania, piłowania, cięcia i szlifowania, do zastosowania np. w przemyśle budowlanym i renowacyjnym czy przemyśle obróbki metalu.

Metabo stawia również na partnerskie relacje, dbając o to, aby użytkownik czuł, że może liczyć na profesjonalną obsługę. Stąd druga część hasła kampanii – siła wsparcia. Marka chce służyć fachową pomocą i rozwiązaniami skrojonymi dla konkretnego użytkownika, czego przykładem jest 24-godzinny serwis. Dzięki niemu, po nadaniu przesyłki przewoźnikowi, 90% narzędzi naprawianych jest w przeciągu 24 h i wraca do swoich właścicieli. Warty zauważenia jest fakt, że obok wielu autoryzowanych serwisów pogwarancyjnych Metabo posiada także własny serwis gwarancyjny złożony z najlepszych specjalistów marki. To gwarancja nie tylko znajomości urządzeń, ale i terminowości. Ponadto firma dysponuje specjalnymi pakietami serwisowymi – np. 3-letnim okresem gwarancyjnym na akumulator i maszyny, all-in-service, full service oraz serwisem indywidualnym, który stworzony został dla najbardziej wymagających użytkowników. Metabo to marka profesjonalistów – i tak też chce traktować swoich Klientów.

Poznaj moc swobody i siłę wsparcia z Metabo!