Pracuj z Flügger i odnoś korzyści z partnerskiej współpracy!

Dobry produkt w połączeniu z wysoką jakością prac to pewność zadowolenia Klienta. A zadowolony Klient to przepis na udany biznes. Wykonawcy zapytani, dlaczego wybrali współpracę z Flügger podkreślają najczęściej, że o wyborze zdecydowała jakość produktów, profesjonalne wsparcie a także dostępność.

Produkty wysokiej jakości

Początkowo asortyment Flügger był dostępny tylko firmom remontowo-budowlanym. W toku rozbudowy sieci sklepów, specjalistyczne produkty zostały udostępnione szerzej, również klientom indywidualnych. Do dziś w witrynach sklepowych i w logo firmy widnieje malarz, który przypomina kolejnym pokoleniem jakie wartości niesie za sobą marka  Flügger farby.

Profesjonalne doradztwo i wsparcie

Pracujesz w branży od lat a może dopiero zaczynasz swoją przygodę z pracami remontowo-wykończeniowymi? Nie wahaj się pytać. Profesjonalista uczy się przez całe życie. Pracując z Flügger zawsze możesz liczyć na wsparcie wyspecjalizowanego zespołu pracowników sklepów, dedykowanego doradcy techniczno-handlowego a także infolinii produktowej. Masz pytanie, potrzebujesz przeszkolenia swojego zespołu, na inwestycji pojawił się problem? Skontaktuj się z nami i skorzystać z wieloletniego doświadczenia Flügger.

Sieć sklepów Flügger w całej Polsce

Otwarte nawet od 6:00 rano, część także w niedzielę. Wszystko, żeby Wykonawcom do sklepów Flügger farby było jak najbardziej po drodze. Z dostępem do dużych parkingów, żeby parkowanie także większym autem nie stanowiło udręki. Dostawa? Przy większych zamówieniach możesz zamówić bezpłatny transport a jeżeli wolisz sam odebrać towar, to ze sklepu do samochodu przewieziesz go za pomocą wózka – niby mała rzecz, a jaka wygodna. A jeżeli będziesz miał chwilę zawsze możesz zostać dłużej na małą czarną lub z mlekiem, kawę taką jaką lubisz.

Korzyści z partnerskiej współpracy z Flügger

Flügger docenia lojalność i partnerską współpracę, dlatego prócz produktów wysokiej jakości i profesjonalnego wsparcia firmy remontowo-budowlane mogą liczyć na atrakcyjne promocje i szereg korzyści. To wszystko otrzymasz rejestrując się na platformie Flügger Partner (www.fluggerpartner.pl).

Flügger Partner to:

  • Korzyści i nagrody

Realne benefity dla Ciebie i Twojej firmy. Indywidualne promocje, zniżki, wizyty doradców oraz programy szkoleniowe specjalnie dla Ciebie!

  • Baza wiedzy i materiały do pobrania

Fachowe opracowania w wersjach online. Będąc uczestnikiem Flügger Partner możesz pobierać fachowe materiały, a także korzystać z bazy wiedzy.

  • Narzędzia ułatwiające pracę

Dostęp do funkcjonalności, które usprawnią pracę Twojej firmy. Korzystaj z ulepszeń technologicznych i przekonaj się, że Twoja praca będzie prostsza.

  • Sposób na promocję Twojej firmy na rynku

Korzystaj z efektu synergii. Promuj swoją firmę z Flügger i zamawiaj: wizytówki czy personalizowane znakowanie aut Twojej firmy.

Jak osiągnąć korzyści? To naprawdę proste!

  1. Kupujesz lub jakiś czas temu kupowałeś produkty Flügger? Zarejestruj się na stronie fluggerpartner.pl i sprawdź, na którym levelu jesteś oraz ile gwiazdek już jest na Twoim koncie.Nigdy nie współpracowałeś Flügger? Zarejestruj się i sprawdź ofertę dla nowych Klientów.
  1. Pracuj na produktach Flügger i bądź aktywny. Bierz udział w spotkaniach branżowych, pogłębiaj swoją wiedzę uczestnicząc w programach szkoleniowych i zdobywaj kolejne gwiazdki.
  2. Odbieraj benefity.

Na Flügger Partner czekają na Ciebie: bony rabatowe na wybrane produkty, bezpłatne sample, produktowe nowości w obniżonych cenach, dedykowane akcje specjalne, punkty za zakupy, które wymienisz na cenne nagrody.

Pracuj z Flügger, zdobywaj gwiazdki i osiągaj kolejne levele, a co za tym idzie dodatkowe korzyści!

Wybierz solidnego partnera w biznesie. Zarejestruj się i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy: www.fluggerpartner.pl.


Artykuł sponsorowany