Tikkurila Dream White – wodorozcieńczalna farba lateksowa

0
Tikkurila Dream White - wodorozcieńczalna farba lateksowa

Tikkurila wprowadziła do sprzedaży wodorozcieńczalną farbę lateksową Dream White. Powstała ona w oparciu o technologię „SPECIAL WHITE TILES”, dzięki czemu  zapewnia nieskazitelne wykończenie i niezmienną w czasie biel, odporną na działanie promieni UV.

Farba Tikkurila Dream White cechuje się doskonałą przyczepnością do podłoża, dzięki czemu jest łatwa w aplikacji. Wyróżnia ją też dobra siła krycia, dzięki czemu pomalowane nią ściany i sufity mają jednolite, matowe wykończenie, a biały kolor nie żółknie ani nie szarzeje wraz z upływającym czasem.

Technolgia „SPECIAL WHITE TILES”, którą zastosowano do produkcji farby to układ unikatowych białych, płaskich płytek o nieregularnym kształcie, różnych, ściśle dobranych wielkościach, co pozwala na harmonije ich ułożenie. W efekcie tworzy się zwarta i jednolita powłoka o wysokiej trwałości.

Tikkurila Dream White ułatwia czyszczenie ścian

Jak zapewnia producent ściany pomalowane farbą Tikkurila Dream White są łatwe do utrzymania w czystości, ponieważ farba ma zwiększoną odporność na zmuwanie i szorowanie na mokro. Bez problemu można więc z nich usuwać plamy i zabrudzenia.

Farba Tikkurila Dream White jest też przyjazna dla zdrowia i środowiska. Nie ma w swoim składzie szkodliwych LZO (lotnych związków organicznych). Produkt posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego