Baterie umywalkowe Axor – najwyższa jakość i światowy design

Armatura umywalkowa marki Axor to połączenie wytrzymałości, wysokiej jakości materiałów i dobrego designu. Marka dba nie tylko o jakość produktu, ale przede wszystkim funkcjonalność. Nowoczesne funkcje pomagają zadbać o środowisko oraz oszczędzać wodę, a doskonałe projekty są gwarancją, że bateria umywalkowa będzie działać bez zarzutu.

Poza walorami projektowymi i estetycznymi producent zadbał także o komfort swoich Klientów. Narzędzia takie, jak Test ComfortZone, to sposób, by idealnie dopasować armaturę do umywalki – bez ryzyka, że wybrany model będzie zbyt duży lub za mały, czy też będzie powodował rozchlapywanie się wody wokół umywalki. Odpowiednie zestawienie – zarówno pod względem technicznym, jak i stylistycznym – baterii z umywalką to podstawa komfortowego użytkowania łazienki. Designerskie rozwiązania marki Axor dostosowane są do różnorodnych wymiarów umywalek. Bateria i umywalka muszą uzupełniać się w zakresie funkcjonalności i estetyki.

Fot. Materiały promocyjne Axor

Baterie umywalkowe Axor to jednak nie tylko doskonałe wzornictwo i walory praktyczne. To także nowoczesne technologie, które wnoszą nowy wymiar komfortu do strefy umywalkowej. Wśród propozycji producenta wyróżnia się armatura elektroniczna zapewniająca podwyższoną wydajność. Baterie bezdotykowe są nie tylko higieniczne, ale przede wszystkim oszczędne. Inteligenta elektronika powoduje, że woda płynie dokładnie wtedy, kiedy chcemy. Dzięki temu ograniczamy jej zużycie do niezbędnego minimum. Technologia sensoryczna jest zintegrowana z korpusem baterii – i niewidoczna z zewnątrz.

Armatura Axor jest także łatwa do utrzymania w czystości. W przypadku armatury bezdotykowej nie musimy dotykać korpusu baterii, więc pozostaje on wolny od śladów mydła czy osadu. Baterie z kolekcji Axor Citterio i Axor Uno2 o smukłym, delikatnym designie, dostępne są w wersji z dwoma długościami wylewek, co umożliwia różnorodne aranżacje strefy umywalkowej.

Baterie łazienkowe Axor wyposażono również w szereg ułatwiających użytkowanie funkcji. Przycisk Select to element, dzięki któremu szybko i precyzyjnie możemy kontrolować strumień wody w umywalce – idealny zamiast tradycyjnych pokręteł. Technologia EcoSmart sprawia, że armatura zużywa o 60% mniej wody niż produkty konwencjonalne. Efekt oszczędności wzmacnia AirPower, czyli funkcja napowietrzania strumienia wody, dodatkowo zwiększająca wydajność baterii.

Axor znany jest z kreatywnego łączenia innowacyjnych technologii z wzornictwem na światowym poziomie. Nic dziwnego, że marka jest laureatem licznych międzynarodowych nagród za design. Wielbicielom minimalizmu z pewnością przypadnie do gustu minimalistyczna kolekcja Axor Stark stworzona według idei redukcji – ograniczenia ilości elementów do niezbędnego minimum. To ponadczasowe wzornictwo wnoszące do wnętrza odświeżenie, spokój, odpoczynek, emanujące czystością formy.

Fot. Materiały promocyjne Axor

Seria Axor Carlton jest z kolei hołdem dla niezapomnianych lat 20-tych. Zaokrąglone formy i lśniące chromowane lub złoto-chromowane powierzchnie przypominają czasy luksusowych Grandhoteli z początków XX wieku. Axor Carlton łączy wzornictwo retro z komfortową obsługą i nowoczesnymi funkcjami. Armatura z tej serii dostępna jest w wersji ze stylowymi uchwytami krzyżowymi lub nowocześniejszymi uchwytami dźwigniowymi.

Armatura Axor od Hansgrohe to strefa umywalkowa w dobrym stylu. Unikalne, wielofunkcyjne baterie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.